Detaje nga aksidenti në Ersekë/ Makina bie nga ura, dyshohet për dy persona në gjendje të rëndë

Detaje nga aksidenti në Ersekë/ Makina bie nga ura, dyshohet për dy persona në gjendje të rëndë

21:30, 25/09/2020

Si pasojë e aksidentit të ndodhur në Ersekë, dyshohet të kenë mbetur të plagosur 4 persona por ende nuk dihet gjendja e tyre.

Aksidenti ka ndodhur vetem pak minuta me pare ne rrugen e Barmashit dhe dyshohet se një nga makinat ka rënë nga ura, ku 2 persona janë në gjendje të rëndë

Ndërkaq, të plagosurit janë nisur me urgjencë drejt spitalit për të marrë ndihmë mjekësore.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco