VIDEOLAJM/ Pasojat e ‘luftës’: Hyni brenda shtëpisë ku u ekzekutua 71-vjeçari

VIDEOLAJM/ Pasojat e ‘luftës’: Hyni brenda shtëpisë ku u ekzekutua 71-vjeçari

11:26, 25/09/2020

Këto janë pasojat e përplasjes mes Lefter Zhidros dhe forcat speciale të policisë në Elbasan. Pamjet vijnë nga SYRI TV.

Dyer të shqyera, me dhjetëra shenja plumbash, mure të gërryera dhe sërish me shenja predhash.

Gjithçka e shkatërruar në shtëpinë e 71-vjeçarit Lefter Zhidro në Elbasan, i cili u vra pas disa orësh shkëmbim zjarri me policinë dhe forcat RENEA.

Bie në sy është dhe një hartë e Shqipërisë në korridorin e banesës, e cila ka mbetur e paprekur, ndonëse shenjat e ‘luftës’ së një dite më parë janë kudo të dukshme.

Shtëpia e familjes që kishte 5 vjet që kishte ardhur në këtë lagje, duket tepër modeste.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gimi25/09/2020 12:23

Duket nga shpia që paska qënë kriminel i rezikshëm ,kapo bande në Elbasan dhe jo vetëm ,trafikant drogash të rënda në gjithë Europën!!!!!Forcat elitare të policisë për një të mjerë me probleme të rënda mendore me ekzekutim të tillë.Një ndërmjetës i specializuar mund ta zgjidhte këtë problem,figurë e që duhet ta ketë forcat specile.Por i bien shkurt.Kriminel i rezikshëm e hajt ta egzekutojmë.Dhe nuk është hera e parë.Kriminelat e vërtetë nuk i gjen gjë dhe po zgërdhien sidomos në Elbasan.Polici Leshaj.

Shto koment

Denonco