VIDEO/  Një ditë pas ekzekutimit të 71-vjeçarit, fqinjia: Policët i ka rujt Zoti…

VIDEO/ Një ditë pas ekzekutimit të 71-vjeçarit, fqinjia: Policët i ka rujt Zoti…

10:15, 25/09/2020

Një ditë pas përleshjes me armë që la pas një person të vdekur dhe dy të plagosur, Elbasani duket se i është kthyer qetësisë.

Por ndërsa merr shkallët e pallatit në lagjen “11 Nentori” dhe ndalon para apartamentit të Lefter Zhidros, 71-vjeçarit që mbajti në alert policinë për orë të tëra derisa RENEA e ekzekutoi, shenjat e plumbave dhe dera e shqyer të kujton “luftën” e të enjtes.

Saga e përballjes mes Lefter Zhidru dhe Policisë, sulme me armë dhe negociata të dështuara, përfundoi pas 5 orësh.

Njëra nga fqinjet ka treguar për SYRI TV momentet e tmerrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco