Toka vazhdon të dridhet/ Tjetër lëkundje tërmeti shënohet pranë Tiranës

Toka vazhdon të dridhet/ Tjetër lëkundje tërmeti shënohet pranë Tiranës

22:59, 24/09/2020
A+ Aa A-

Vijojnë lëkundjet e tërmetit në vend. Mbrëmjen e sotme është regjistruar një tjetër lëkundje.

Epiqendra është zhvendosur në Kavajë. Tërmeti ka qenë me magnitudë 2.9 të shkallës rihter dhe me thellësi 2 km.

Lëkundja e regjistruar në Kavajë është e katërta gjatë mbrëmjes së sotme. Ndërkohë gjatë ditës janë ndjerë edhe lëkundje të tjera.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco