Momenti kur policia shkëmben zjarr me Zhidrun dhe futet në banesë pas ekzekutimit

Momenti kur policia shkëmben zjarr me Zhidrun dhe futet në banesë pas ekzekutimit

21:17, 24/09/2020
A+ Aa A-

Janë zbuluar momente të reja nga ngjarja e ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku policia  ekzekutoi 71 vjeçarin, Lefter Zhidru, pas një rrethimi prej 7 orësh.

Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara nga Syri Tv, shkëmbimi i zjarrit ka qenë intensive, ndërsa në një moment tjetër shikohen pjesëtarë të forcave Renea të cilët pas ekzekutimit, po kontrollojnë ballkonin e banesës ku jetonte Lefter Zhidru.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco