‘Dyshonte se e tradhëtoja…/ Ja çfarë dëshmoi në polici gruaja 40-vjeçare e të moshuarit

‘Dyshonte se e tradhëtoja…/ Ja çfarë dëshmoi në polici gruaja 40-vjeçare e të moshuarit

19:11, 24/09/2020
A+ Aa A-

Ish-gruaja e Lefter Zhidros, ka zbardhur të dhëna të rëndësishme lidhur mbi arsyet që çuan këtë të fundit drejt konfiktit dhe më pas përplasjes me policinë.

40-vjeçarja tha në polici se bashkëshorti pretendonte se ajo e tradhtonte.

Fillimisht ajo është paraqitur në gjendje të rënduar në polici.

Gruaja e Zhidros nuk ka pasur urdhër-mbrojtje, ndërkohë që i janë bërë pyetje rreth motive të ngjarjes.

Ndërkohë vazhdon këqyrja e ambienteve të banesës së të moshuarit pas ekzekutimit të tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco