RENEA në katin e dytë të banesës/ Pritet ndërhyrja për neutralizimin e Lefter Zhidros, në Elbasan mbërrin edhe….

RENEA në katin e dytë të banesës/ Pritet ndërhyrja për neutralizimin e Lefter Zhidros, në Elbasan mbërrin edhe….

17:01, 24/09/2020

 

Vazhdon të jetë e tensionuar situate në qytetin e Elbasanit, aty ku prej disa orësh Lefter Zhidro, kundërshton me armë zjarri forcat e policisë, në banesën e tij.

Në vendngjarje mësohet se ka mbërritur në këto momente dhe Drejtori i Pergjithshëm i Policisë, Ardi Veliu.

Ndërkohë nga momenti në moment pritet ndërhyrja e RENEA-s që ndodhet në katin e dytë para derës së autorit

Në vendngjarje më parë ka shkuar dhe Drejtori i Departamentit të Policise Kriminale, Tonin Vocaj, bashkë me Drejtorin për Krimet e Rënda, Arben Dashi

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco