VIDEO/ Plumbat në Elbasan ndaj policisë, deri më tani dy të plagosur

VIDEO/ Plumbat në Elbasan ndaj policisë, deri më tani dy të plagosur

13:50, 24/09/2020

Dy persona janë plagosur deri më tani nga plumbat që po qëllohen në Elbasan, ku një person është duke gjuajtur ndaj policisë.

Burime nga policia thanë se si pasojë e të shtënave janë plagosur jashtë rrezikut për jetën, dy kalimtarë të rastit.

Plagosja ka ndodhur në momentet e para kur personi që është i mbyllur në shtëpinë e tij, ka filluar të qëllonte në drejtim të Policisë.

Personi i cili mësohet se ndodhet në ballkon, vazhdon të qëllojë me armë ndaj policisë

Aktualisht banesa është rrethuar nga forcat e policisë së Elbasanit, ndërsa atje po shkon RENEA dhe FNSH.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco