Detaje të reja/ Breshëri plumbash ndaj policisë, ja ç’po ndodh në Elbasan

Detaje të reja/ Breshëri plumbash ndaj policisë, ja ç’po ndodh në Elbasan

13:34, 24/09/2020

Detaje të reja janë bërë publike në lidhje me ngjarjen e rëndë që po ndodh në Elbasan.

Burime nga policia thanë për SYRI.net se në lagjen ‘11 nëntori’ është njoftuar për një konflikt familjar.

Në vendngjarje kanë shkuar shqiponjat dhe Patrulla e Përgjithshme dhe personi që ka bërë konflikt në familje, po qëllon me armë drejt policisë.

Forcat e policisë janë pozicionuar dhe po i bëjnë thirrje personit te dorëzohet.

Në ndihmë të Policisë së Elbasanit po nisen menjëherë FNSH dhe forcat e specializuara të RENEA-s.

Deri tani nuk ka të dhëna për të plagosur apo të dëmtuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco