Breshëri plumbash ndaj policisë në Elbasan

Breshëri plumbash ndaj policisë në Elbasan

13:28, 24/09/2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan.

Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë ndaj policisë.

Ata ishin duke udhëtuar me një makinë, kur kanë hapur zjarr ndaj policisë.

Mësohet se është qëlluar me armë ndaj FNSH dhe Shqiponjave.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen ‘11 nëntori’ në qytetin e Elbasanit, në vendin e njohur si ‘kthesa e Sarës’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco