EMRI/ Plagoset me thikë 17 vjeçari në Sukth

EMRI/ Plagoset me thikë 17 vjeçari në Sukth

15:47, 22/09/2020

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës.

Është plagosur me thikë një 17 vjeçar në Sukth.

Ai është transportuar me urgjencë në spital.

I plagusri është Elvin Zira

Policia shkon ne vendngjarje. Nis hetimet per plagosjen.

Ende nuk dihet motivet e konfliktit

Durrës/Informacion paraprak 

Më datë 22.09.2020, rreth orës 15:30, në Sukth, pas një konflikti të çastit, është goditur me mjet prerës (thikë), shtetasi E.Z.,17 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Autori i dyshuar i ngjarjes dyshohet se është shtetasi M.I., dhe shërbimet e Policisë janë  vënë në ndjeke  të tijë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco