U bë vrasës për fjalët 'pse më sheh shtrembër', jeta luksoze që lë pas 20-vjeçari durrsak

U bë vrasës për fjalët 'pse më sheh shtrembër', jeta luksoze që lë pas 20-vjeçari durrsak

11:35, 20/09/2020

Ky është Klodian Daci, 20-vjeçari i arrestuar nga Policia e Durrësit për vrasjes e një 39-vjeçari mbrëmjen e së premtes dhe plagosjen e djalit të tij, 19 vjeçar.

Nga imazhet e publikuara në rrjetet sociale, Daci duket i apasionuar pas luksit dhe parave, makinave të shtrenjta e veshjeve të markave, si çanta “Louis Vuitton”, rripi ‘Gucci”, makina Chevrolet Corvette (C7).

Daci vrau me armë zjarri 39-vjeçarin Armando Baboçi, pas një sherri për shprehjen ‘pse më sheh shtrembër’ dhe plagosi të birin e tij, Erald Gjini (me mbiemër të ndryshuar)

Daci ishte me dy kushërinjtë e tij kur ndodhi ngarja, Sergio dhe Henri Tatasi, që u plagosën nga sherri që nisi me shkop bejsbolli e karrige në lagjen 13 të qytetit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari21/09/2020 09:56

O SHQIPTARE! A E KUPTONI SE CFARE PO NDODH NE KETE MUT SHTETI???!!! 20-VJECAR DHE BEN JETE LUKSOZE!!! IMAGJINONI QE NE VITIN 2013 KUR ERDHEN NE PUSHTET NARKO-KRIMINELET MAFIOZE TE RILINDJES, KY KRIMINEL ISHTE VETEM 13 VJEC!!! KY NA QENKA NJE VRASES MILIONER, I PAPUNE, ME MAKINA DHE VESHJE LUKSOZE SIKUR TE ISHTE I BIRI APO NIPI BILL GATES DHE OFL PASKA HESHTUR, POLICIA RRI E BEN SEHIR DERI SA KY KRIMINEL I VOGEL TE BEJE VRASJEN E RADHES!!!! KY ESHTE SHTETI I EDVIN KRISTAQ RAMES QE KA NISUR FUSHATEN PIKERISHT NE DURRESIN E DRIMINALIZUAR PREJ TIJ, NE DURRESIN E SHKATERRUAR DHE TE SHPERFYTYRUAR PREJ TIJ DHE DAKOVE TE TIJ, KU SATRAPI I SURRELIT PATURPESISHT DHE PAFYTYRESISHT SYNON MANDATIN E 3-TE SUNDIMIT TE TIJ!!!! VOTOJENI PERSERI EDVIN RAMEN DHE JEPINI FUND JETES TUAJ PAS ZGJEDHJEVE!

eri_elb20/09/2020 14:41

Po ca arsimi kemi ne 4 muaj ne vit behet shkolle mire dhe kaq sa kane dal kriminela.........vk..........pse me shikon shtrember???bisede 1997

Albi20/09/2020 14:10

Ha nje mut ne biruc tani

Durrsaku20/09/2020 13:00

Kesaj i thote me te pjerdh truri... Mesojini femijet me leke shume e pa djerse se keshtu perfundojne me siguri, i duket vetja se jane zoti...

Shto koment

Denonco