U arrestua e armatosur në kufi, Fjolla Morina transportohet me urgjencë në spital

U arrestua e armatosur në kufi, Fjolla Morina transportohet me urgjencë në spital

18:36, 19/09/2020

Pasi arrestimit gjatë ditës së sotme në pikën kufitare të Morinës, pas shoqërimit në ambientet e paraburgimit, këngëtarja Fjolla Morina ka përfunduar në spital.

Sipas informacioneve, ajo nuk është ndjerë mirë dhe është detyruar të shkojnë me emergjencë në spitalin e Kukësit.

Aty ku dhe po merr ndihmën e nevojshme.

Rikujtojmë dhe njëher se këngëtarja është ndaluar nga Policia Kufitare e Morinës pasi tentoi të hynte në Shqiperi me armë zjarri.

Asaj i’u gjet në çantë  një armë zjarri tip “Zoraki” me 23 fishekë dhe një ‘pistoletë çakmak’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Loku21/09/2020 16:10

O te q...rr...o kurvat e ekranit.... Cpati ???apo ju prish cikli??? Prostituta te lindura. Shembull per mjeranet.

Shto koment

Denonco