Ngacmoi seksualisht vajzën dhe dhunoi fizikisht gruan, arrestohet 54 vjeçari në Krujë

Ngacmoi seksualisht vajzën dhe dhunoi fizikisht gruan, arrestohet 54 vjeçari në Krujë

17:20, 19/09/2020

Ditën e sotme, policia ka arrestuar një 54 vjeçar në Krujë pasi ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij dhe ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes.  

Njoftimi i policisë:

KRUJË- Policia ka arrestuar një 54 vjeçar pasi ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij dhe ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes.

Sipas informacioneve, në pranga është vënë 54 vjeçari me iniciale E.S., banues në Krujë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethi Gjyqësor Krujë, për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco