FOTO/ Aksident në Pogradec, makina merr para shtyllën dhe përplaset me murin, një i plagosur

FOTO/ Aksident në Pogradec, makina merr para shtyllën dhe përplaset me murin, një i plagosur

23:19, 18/09/2020

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Pogradec-Drilon në rrugën e re.

Një mjet tip benz i cili ka qene duke lëvizur me shpejtësi të lartë ka humbur kontrollin dhe është përplasur fillimisht me një shtyllë mdriçimi dhe më pas me murin e një banese.

Për pasojë është plagosur 1 person, pasagjeri.

Sipas informacioneve ka dëme të shumta materiale. Policia ndodhet në vendngjarje. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco