COVID-19/ Katër raste të reja në Vlorë, një prej tyre punonjës në Universitet

COVID-19/ Katër raste të reja në Vlorë, një prej tyre punonjës në Universitet

14:58, 18/09/2020

Katër raste të reja me koronavirus janë konfirmuar pozitivë ditën e sotme në Vlorë. Burime bëjnë me dije se një prej tyre është staf në Universitetin Ismail Qemali.

Ndërsa tre rastet e tjera, janë një qytetar nga Drashovica, dhe dy familjarë me njëri-tjetrin në lagjen 24 Maji.

Numri i rasteve aktiv me koronavirus që prej fillimit të pandemisë, është 182, ndërsa në të gjithë vendin numërohen 4813 të tillë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco