Policia dhe FNSH zbarkojnë në Vlorë, kontrolle në qytet

Policia dhe FNSH zbarkojnë në Vlorë, kontrolle në qytet

12:48, 18/09/2020

Policia e Tiranës, ajo e Vlorës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zbarkuar në qytetin bregdetar.

Burime për “Panorama” bëjnë të ditur, se forcat  e policisë kanë intensifikuar kontrollet në akset kryesore të qytetit.

Kontrollet janë përqëndruar te personat e skeduar apo të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale.

Po ashtu mësohet se pjesë e kontrolleve janë edhe automjete të shumta që lëvizin në qytet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco