Gjendet një person i mbytur, i paidentifikuar në Durrës

Gjendet një person i mbytur, i paidentifikuar në Durrës

17:50, 15/08/2020

Një person është gjendur i mbytur ditën e sotme në zonën e ‘Portoromanos’ në Durrës. Personi sipas policisë është I moshës 30 vjeç, i paidentifikuar.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 15.08.2020, rreth orës 16:30, në lagjen nr.15, Durrës, në vëndin e quajtur "Portoromano", rreth 100 m  në det, është gjetur i mbytur një shtetas i seksit mashkull rreth 30 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco