Lëkundje tërmeti në vend/ Ja epiqendra dhe forca goditëse

Lëkundje tërmeti në vend/ Ja epiqendra dhe forca goditëse

20:40, 14/08/2020

Pasditen e sotme, një tërmet me magnitudë 3.1 është regjistruar në qarkun e Elbasanit, rreth 9 kilometra nga Librazhdi.

Si pasojë e lëkundjeve nuk raportohen dëme materiale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco