EMRI-FOTO/ Zbulohet kush është shqiptari që vdiq në pishinë në Itali

EMRI-FOTO/ Zbulohet kush është shqiptari që vdiq në pishinë në Itali

21:09, 10/08/2020

Ai u hodh në pishinën e hotelit dhe vdiq menjëherë më pas, mbase goditi kokën në dysheme.

Tragjedia për 40 vjeçarin shqiptar ndodhi natën midis të shtunës dhe të dielës në Lido Savio, në Ravenna.

Mediat italiane shkruajnë se ai është Edmond Vistaraj, i martuar, baba i dy fëmijëve, banues në Carugate. Hipoteza kryesore për shkakun e vdekjes është një dëmtim i kokës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:00 të së shtunës në mbrëmje në pishinën e një hoteli rezidencial. Sipas informacioneve fillestare, i ndjeri ishte me miqtë që festonin pranë pishinës, kur u hodh në ujë. Pak momente më vonë, dali pa vetëdije mbi ujë, duke u shpallur i vdekur në vendin e ngjarjes nga emergjenca.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco