Fotoja e fundit me miqtë në Drimadhes/ Kush është 25 vjeçari që humbi jetën sot në aksident

Fotoja e fundit me miqtë në Drimadhes/ Kush është 25 vjeçari që humbi jetën sot në aksident

20:50, 09/08/2020

Renato Shpata, 25 vjeç nga Korça, humbi jetën këtë pasdite në aksin rrugor pranë fshatit Fushë-Dukat në Vlorë, pasi makina e drejtuar nga ai vetë humbi kontrollin dhe u përplas me një mur.

I riu humbi jetën në spital pas dëmtimeve të shumta që kishte marrë në kokë dhe në trup, ndërsa dy pasagjerët e tjerë, njëri ndodhet në gjendje të rëndë në spital ndërsa tjetri në gjendje më të qëndrueshme për jetën.

Siç shikohet edhe në fotot e fundit që ka postuar në rrjetin e tij social facebook, 25 vjeçari, ka qenë në shoqërinë e dy miqve të tij në Drimadhes.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco