Aksident pranë Tiranës, makina përplas drejtuesin e biçikletës

Aksident pranë Tiranës, makina përplas drejtuesin e biçikletës

18:22, 08/08/2020

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë.

Policia njofton se rreth orës 17:25, tek kthesa e Kamzës, mjeti me drejtues F.Gj., 27 vjeç, ka aksidentuar biçiklistin XH.K., 52 vjeç.

I plagosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekeve. Ndërkaq, vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 08.08.2020, rreth orës 17:25, tek kthesa e Kamzës, mjeti me drejtues shtetasin F.Gj., 27 vjeç, ka aksidentuar biçiklistin shtetasin XH.K., 52 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekeve. Drejtuesi i mjetit ndodhet në vëndngjarje.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco