FOTO/ Ky është momenti kur autori qëllon drejt hotelit në Pogradec

FOTO/ Ky është momenti kur autori qëllon drejt hotelit në Pogradec

11:57, 08/08/2020

Ky është momenti kur autori qëllon me breshëri kallashnikovi drejt makinave te hoteli në Tushemisht.

Syri.net ka siguruar foton e njërit prej atentatorve, ku shihet me kallashnikov në dorë dhe i maskuar, që qëllon mjetet e parkuara.

Nga të shtënat janë dëmtuar mjetet e pronarit të hotelit dhe djalit të tij, si dhe disa makina të pushuesve.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco