‘Pse bën zhurmë të q… robt’/ Shqiptari zbret të rrahë emigrantin me ngjyrë, por ngel pa ndjenja në rrugë

‘Pse bën zhurmë të q… robt’/ Shqiptari zbret të rrahë emigrantin me ngjyrë, por ngel pa ndjenja në rrugë

22:23, 07/08/2020

Një sherr banal mes një shqiptari dhe një emigranti me ngjyrë në Itali ka degraduar deri në dhunë fizike.

Shqiptari ka zbritur nga shtëpia dhe i është drejtuar djalit me ngjyrë: përse bën zhurmë, përse s’me lë të fle të q***** robt?

Më pas e ka goditur me shpullë, një herë në faqe dhe më pas mbrapa kokës.

Emigranti me ngjyrë si fillim nuk ka bërë rezistencë dhe nuk i është përgjigjur, por më pas nuk ka duruar dhe i është kthyer shqiptarit.

E ka hedhur në tokë dhe e ka goditur disa herë me grushte, e më pas me shkelmë në fytyrë duke e lënë pa ndjenja.

Të gjithë ngjarjen e ka filmuar një person tjetër që duket sikur është miku i djalit me ngjyrë. Ky i fundit i kërkon ta mbyllë videon dhe të njoftojë policinë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fakt07/08/2020 23:26

Te zinjte jane kocke e fort, rezistent dhe te shkadhet pasi riten ne kushte te veshtira, sidomos ata te ardhur nga afrika. Keshtu qe shqipot mos hapen bythesh kur sjan gangestera.

Shto koment

Denonco