Njoftimi i Policisë/ Të shtënat me armë zjarri në Sarandë, çfarë dyshohet

Njoftimi i Policisë/ Të shtënat me armë zjarri në Sarandë, çfarë dyshohet

22:14, 06/08/2020

Policia e Sarandës ka dalë në një informacion paraprak lidhur mbi të shtënat me armë zjarri që janë dëgjuar në këtë qytet gjatë mbrëmjes.

Sipas policisë dyshohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër, ndërkohë që po krihet zona për të kapur autorin

Sarandë/Informacion paraprak

Rreth orës 21:40, në fshatin Gjashtë të Sarandës, lart në kodër, dyshohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Kanë shkuar shërbimet e policisë së Sarandës si dhe një grup i FNSH me qëllim krehjen e zonës.

Vijon puna  për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco