Mos u afroni se gjaku ka magji/ Si e gjetën dhe çfarë tha në polici djali që masakroi nënën

Mos u afroni se gjaku ka magji/ Si e gjetën dhe çfarë tha në polici djali që masakroi nënën

21:59, 06/08/2020

Zbardhen detaje tĂ« reja nga krimi horror qĂ« ndodhi gjatĂ« orĂ«ve tĂ« pasdites nĂ« fshatin Buçimas tĂ« Pogradecit, ku 44 vjeçari, Olsi Çekiçi, masakroi nĂ«nĂ«n e tij, duke i prerĂ« kokĂ«n.

Në momentin që policia mbërriti në banesën e 44 vjecarit e kanë gjetur të lyer në gjak ndërsa armën e krimit e kishte ende në dorë.

Sipas policisë 44 vjeçari nuk ka bërë rezistencë ndërsa u ka thënë efektivëve mos u afroni se do iu bëj pis se gjaku është me magji.

Pasi është shoqëruar në komisariat ai ka pranuar autorësine e krimit.

Deklarimi në polici i autorit: Nuk pendohem. Kjo do të ndodhte një ditë. Amanet vajzën dhe vëllain.

Burime nga policia shprehen se edhe vetë autori ka pësuar dëmtime në pjesën e ballit dhe ka qenë shumë i qetë edhe gjatë kohës që ka bërë deklarimin.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

qytetar07/08/2020 08:05

Ju bĂ«j thirrje mediave shqiptare qĂ« tĂ« mos meren mĂ« me pĂ«rshkrimin e kĂ«tij krimi horror se tmeruat fĂ«mijtĂ«. Mos haroni se sot ka mijra fĂ«mijĂ« edhe 10 vjeçarĂ« qĂ« pĂ«rdorin internetin edhe pa kontrollin e prindĂ«rve. ÇfarĂ« efektesh psikollogjike mund tĂ« bĂ«jnĂ« lajme tĂ« tilla tek fĂ«mijtĂ« ?

Shto koment

Denonco