Digjet makina në Korçë

Digjet makina në Korçë

08:56, 05/08/2020

Eshtë djegur një makinë gjatë nëtës në qytetin e Korcës.

Eshtë shkrumbuar pjesa e përparme e mjetit tip "Benz" në pronësi të shtetasit P. L., rreth 74 vjeç, i cili ka qenë i parkuar në rrugë.

Informacion paraprake:

Në Korçë, rreth orës 02:15, në lagjen nr. 12, ka rënë zjarr dhe për pasojë është djegur pjesa e përparme e mjetit tip "Benz" në pronësi të shtetasit P. L., rreth 74 vjeç, i cili ka qenë i parkuar në rrugë. Pas ndërhyrjes së shërbimit të zjarrfikëses, zjarri është fikur.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco