Përplasen 4 makina, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

Përplasen 4 makina, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

19:11, 03/08/2020

Një aksident i shumëfishtë është regjistruar këtë pasdite në autostradën Tiranë-Durrës.

Në aksident janë përfshirë 4 automjete, ndërsa nuk raportohet ende për persona të lënduar dhe gjendjen e tyre.

Si pasojë e aksident është shkaktuar një trafik i rënduar në autostradë.

                                                              

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco