Aksident apo ….Ja çfarë njofton policia për ngjarjen në zonën e ‘Astirit’

Aksident apo ….Ja çfarë njofton policia për ngjarjen në zonën e ‘Astirit’

21:15, 01/08/2020

Policia ka dhënë detaje lidhur mbi ngjarjen e ndodhur në mbrëmje në zonën e Astirit në Tiranë, ku një 30 vjeçar u raportua se ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme në një pallat.

Sipas policisë dyshohet se personi është vetëhedhur dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve në spitalin e Traumës.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco