Kamioni shtyp makinën në Elbasan-Peqin

Kamioni shtyp makinën në Elbasan-Peqin

18:15, 13/07/2020

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan-Peqin në kryqëzimin e fshatit Papër.

Një kamion është përplasur me një automjet, duke e dëmtuar rëndë.

Automjeti i tipit "Lancia Musa" me targa AA 151 SR është dëmtuar në pjesën e djathtë dhe të përparme të tij, kurse targa e kamionit nuk shikohet pasi ka rënë nga përplasja.

Për fat të mirë nga ky aksident nuk ka persona të lënduar.

                                                                      

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco