VIDEO/ Trupi i dekompozuar i një personi, gjendet në banesë

VIDEO/ Trupi i dekompozuar i një personi, gjendet në banesë

21:04, 12/07/2020

Një person është gjendur i dekompozuar këtë mbrëmje brenda banesës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Beratit.

Nga burime në terren mësohet se bëhet fjalë për një 75 vjeçar që jetonte prej vitesh i vetëm në ish-konviktin e Shkollës Industriale.

Autoritetet vendore janë vënë në lëvizje pas denoncimit të banorëve të cilët kanë ndjerë erën e rëndë.

Në vendngjarje ndërkohë ndodhen forca të policisë dhe të zjarrfikëses ku po bëhet nxjerrja e trupit nga banesa.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco