Ngjarje e rëndë në Librazhd

Ngjarje e rëndë në Librazhd

22:22, 11/07/2020

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Librazhd mbrëmjen e sotme ku një 24-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij.

Burime jo zyrtare bëjnë me dije se një 24 vjeçar i identifikuar si shtetasi Arjan Skilja është gjetur i vetëvarur në ambientet e banesës nga familjarët që kanë sinjalizuar policinë dhe urgjencën e spitalit të Librazhdit.

Ngjarja ka ndodhur lagjen që njihet me emrin, Stacioni i Trenit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco