Fuoristrada del nga rruga dhe përmbyset

Fuoristrada del nga rruga dhe përmbyset

20:52, 11/07/2020
A+ Aa A-

Një aksident rrugor u shënua këtë pasdite në Gjirokastër pranë fshatit Lazarat.

Një fuoristradë tip “Suzuki” ka dalë nga rruga duke u përmbysur.

Nuk ka ende informacion nëse ka persona të lënduar nga ky aksident.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të bërë zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco