Treni përplaset me një makinë, mjeti përfundon në kanal

Treni përplaset me një makinë, mjeti përfundon në kanal

10:03, 11/07/2020
A+ Aa A-

Mëngjesin e sotëm treni i linjës Durrës – Kashar ka aksidentuar në afërsi të Domjes një mjet, duke e spostuar në kanal.

Por fatmirësisht nga përplasja, shoferja e mjetit nuk ka pësuar lëndime.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 11.07.2020, rreth orës 08:12, në fshatin Domje 2, treni i linjës Durrës – Kashar me mashinist G.B., ka aksidentuar mjetin me drejtuese shtetasen E.M, duke e spostuar mjetin në kanal.

Nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, vetëm deme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco