Sarandë, një pushuese gjendet pa jetë në dhomën e hotelit

Sarandë, një pushuese gjendet pa jetë në dhomën e hotelit

08:20, 11/07/2020
A+ Aa A-

Një pushuese është gjetur e vdekur në dhomën e saj të hotelit në Sarandë nga vajza e saj. Gruaja me iniciale L.P ishte 69 vjeçe dhe nuk dihen arsyet e humbjes së jetës.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes bashkë me ambulancën, që ishte thirrur nga vajza e së ndjerës.

Policia ka nisur hetimet për të zbuluar nëse shkaqet e vdekjes janë natyrale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco