E rëndë/ 21-vjeçarja ndërron jetë disa orë pas lindjes çezariane

E rëndë/ 21-vjeçarja ndërron jetë disa orë pas lindjes çezariane

22:52, 10/07/2020
A+ Aa A-

Një vajzë 21 vjecare nga Podujeva e Kosovës ka ndërruar jetë në Mjekësinë Sportive.

Vajza e lindur në vitin 1999 me inicialet D. P., ka vdekur përpara vetëm mbrëmje e sotme.

Burime për Express brenda Klinikës Gjinekologjike tregojnë se lehona ishte sjellë në Klinikë në gjendje të rëndë dhe lindja i është kryer me urgjencë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco