Gjendet një person i pajetë në një garazh

Gjendet një person i pajetë në një garazh

22:44, 09/07/2020

Një person është gjendur i pajetë këtë mbrëmje në qytetin e Elbasanit.

Elbasan/Informacion paraprak

Në lagjen Partizani, Elbasan, në një garazhd është gjetur pa  shenja jete shtetasi P.B., rreth 68 vjeç,  i cili ishte endacak.

U ngrit grupi hetimor dhe shkoi në vendngjarje dhe nga këqyrja e kufomës nuk janë  konstatuar shenja dhune.

Vijon  puna për zbardhjen dhe sqarimin e  plotë të  rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco