FOTO/ Pamje të rënda të Anisa Josifi në ‘shtratin e vdekjes’ ku ndejti 15 muaj

FOTO/ Pamje të rënda të Anisa Josifi në ‘shtratin e vdekjes’ ku ndejti 15 muaj

22:27, 09/07/2020

Pamje të rënda janë publikuar nga nata e korrikut, kur zjarrfikësit u futën në shtëpinë e familjes Josifi në zonën e Kombinatit dhe gjetën të vdekura nënë e bijë dhe vajzën tjetër në gjendje të rëndë.

Nga fotot e publikuara, trehgohet dhoma ku prej 15 muajsh, 30-vjeçarja Anisa Josifi qëndronte e vdèkur në shtrat.

Për trupin e saj të dekompozuar, kujdeseshin nëna e saj Zhaneta 56-vjeçe dhe motra Blerta, 34-vjeçe.

Siç mund të dallohet nga pamjet, Anisa dergjej në shtratin e vdèkjes e mbuluar me jorgan.

Pranë saj ndodhet një ventilator, të cilin nënë e bijë e përdornin për të larguar erën, ndërsa një karrige qëndron pranë trupit të saj, aty ku Zhaneta dhe Blerta, me gjasë uleshin e kryenin lutjet që 30-vjeçarja të ringjallej. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco