Zjarri përfshin disa banesa në Durrës, çfarë po ndodh

Zjarri përfshin disa banesa në Durrës, çfarë po ndodh

22:27, 09/07/2020

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë disa banesa të vjetra në qendër të Durrësit.

Ngjarja po ndodh në lagjen Nr 5 të qytetit bregdetar ndërsa forca zjarrfikwse dhe policia janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Ende nuk bëhet e ditur rreth shkaqeve dhe rrethanave të rënies së zjarrit, ndërsa momentalisht po punohet për shuarjen e flakëve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco