Makina përplas fëmijën 6 vjeçar, me urgjencë drejt spitalit

Makina përplas fëmijën 6 vjeçar, me urgjencë drejt spitalit

19:48, 09/07/2020

Një aksident ka ndodhur pranë urës së Dajlanit në Durres, ku një fëmijë është përplasur nga një automjet.

Fëmija mësohet se është i moshës rreth 6 vjeç.

Menjëherë pas aksidentit, fëmija është shoqëruar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndërkohë ka shoqëruar drejtuesin e automjetit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco