VIDEO/ Aksident i rëndë, përplasen dy automjete dhe një motor, plagosen 3 persona

VIDEO/ Aksident i rëndë, përplasen dy automjete dhe një motor, plagosen 3 persona

20:35, 08/07/2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Lezhë-Shkodër.

Dy automjete mësohet se janë përplasur me njëra-tjetrën.

Në këtë aksident është përfshirë edhe një motor.

Nga ky aksident mësohet se kanë mbetur të plagosur rëndë 3 persona.

Në vendngjarje ndodhet aktualisht policia.        

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco