VIDEO/ ‘Do të të … o k*re, kujt i gjun me shpulla’… Sherr mes vajzave në Tiranë, ndërhyn edhe i dashuri

VIDEO/ ‘Do të të … o k*re, kujt i gjun me shpulla’… Sherr mes vajzave në Tiranë, ndërhyn edhe i dashuri

17:20, 03/07/2020

Dy vajza janë përfshirë në një debat të dhunshëm mbrëmjen e kaluar në kryeqytet, më konkretisht në Rrugën e Durrësit. Ato dëgjohen duke folur me fjalë tepër fyese dhe në pamjet e siguruara nga JOQ, vihet re sjellja agresive e vajzave dhe ndërhyrja e të dashurit.

Qytetari që dërgoi videon tregoi se sherri mes tyre vazhdoi për një kohë të gjatë dhe për ti dhënë fund duhej ndërhyrja e një polici.

Nuk dihet se cila është arsyeja e sherrit, por njëra nga vajzat duket tepër e acaruar.

Në konfliktin mes tyre, dëgjohen edhe sharje të tipit “Do të q* robt o k*are, kujt i gjun me shpulla”.

Qytetari shkruan: “Pershendetje JOQ! Te rruga durresit ngjit me mullirin. Ai djali, mbase i dashuri, po perpiqej qe ti ndante dhe ta sillte ne vete ate vajzen agresive. Sherri kishte kohe qe kishte filluar, si duket vajza qe po shan ne video ishte e frustruar dhe e acaruar nga dicka qe i kishte bere vajza tj me te bardha. Po degjoja te shara, por nuk ma mori mendja qe do ishte kaq keq. Ishte nderhyrja e policit qe i qetesoi. Nuk kam kapur pjesen ku situata kishte Degjeneruar fare.”

 

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco