VIDEO/ Po ecte me biçikletë, i moshuari bie papritur përtokë

VIDEO/ Po ecte me biçikletë, i moshuari bie papritur përtokë

12:03, 03/07/2020

Një ngjarje që ka alarmuar qytetarët ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Një i moshuar, i cili po udhëtonte me biçikletë është shembur papritur në tokë.

Siç bëhet e ditur, i moshuari është gjakosur nga rënia në tokë.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë dhe autoambulanca që ka bërë shoqërimin e të moshuarit për në spital, ku ende nuk dihet gjendja e tij.

Mister shkaqet e ngjarjes, ndërsa mund të jetë edhe një situatë e krijuar nga temperaturat e larta që kanë përfshirë vendin tonë ditët e fundit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco