Pamje të rënda/ Gruaja e plagosur në makinë, vështirësi për ta nxjerrë nga automjeti

Pamje të rënda/ Gruaja e plagosur në makinë, vështirësi për ta nxjerrë nga automjeti

18:01, 02/07/2020

Një aksident i rëndë rrugor ndodhi këtë pasdite pranë fshatit Papër, në aksin Elbasan-Peqin.

Një automjet që drejtohej nga një drejtuese femër është përplasur me një kamion me targa të Kosovës.

Ku në tentativë për ta parakaluar është përplasur me anësoret e rrugës, ku ka pësuar dëmtime të rënda në pjesën e përparme.

Siç shikohet edhe nga foto, gruaja ndodhet ende në makinë dhe ka vështirësi për tu nxjerrë pasi makina ka pësuar dëmtime të shumta.  

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco