Aksident i trefishtë rrugor, plagosen rëndë dy persona

Aksident i trefishtë rrugor, plagosen rëndë dy persona

21:14, 29/06/2020

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shëngjin.

Tre automjete janë përfshirë në aksident, ku për pasojë 2 persona kanë mbetur të plagosur rëndë.

Këta të fundit mësohet se janë dërguar në Spitalin Rajonal të Lezhës.

Policia ka kryer veprimet procedurale në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti. Momentalisht gjendja e të dëmtuarve paraqitet jashtë rrezikut për jetën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco