Ra me kamion në liqen, ja kush është shoferi që kërkohet nga polumbarët

Ra me kamion në liqen, ja kush është shoferi që kërkohet nga polumbarët

21:08, 29/06/2020

Është identifikuar shoferi i kamionit që doli sot nga rruga në Urën e Kolshit në Kukës dhe ra në ujërat e liqenit.

Ai mësohet se është Ferit Lleshi, 37 vjeç.

Edhe në këto momente megjithë punën kërkimore të polumbarëve, trupi i drejtuesit të mjetit nuk është nxjerrë  nga ujërat e liqenit.

Thellësia e liqenit, rreth 15 metër e ka vështirësuar me tepër punën e polumbarëve, të cilët prej dy orësh vijojnë kërkimet.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco