444 raste aktive me koronavirus në Prishtinë

444 raste aktive me koronavirus në Prishtinë

20:44, 29/06/2020

Gashi ka apeluar te qytetarët që t’i respektojnë masat e vendosura për parandalim të përhapjes së koronavirusit.

“Mbajtja e distances fizike dhe e maskës, si dhe higjiena e duarve ndihmon në parandalimin e përhapjes së virusit”, ka shkruar Gashi.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco