Përplasen 2 automjete në Bypassin e Fierit, një prej tyre del nga rruga

Përplasen 2 automjete në Bypassin e Fierit, një prej tyre del nga rruga

10:00, 28/06/2020

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Bypassin e Fierit.

Dy automjete janë përplasur, njëri prej të cilëve ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit janë plagosur personat që ndodheshin në automjet dhe fatmirësisht ndodhen jashë rrezikut për jetën.

Përplasja e automjeteve ka shkaktuar trafik për disa minuta.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco