'E pyete by*ën mirë kur erdhe në hotel!'/ Gruaja në Tiranë grushta dhe shpulla ndaj burrit që e tradhëtoi

'E pyete by*ën mirë kur erdhe në hotel!'/ Gruaja në Tiranë grushta dhe shpulla ndaj burrit që e tradhëtoi

17:15, 20/06/2020
A+ Aa A-

Një episod dhune është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Një grua ka goditur me shpulla dhe grushta burrin e saj që ndodhej në makinë.

Sipas qytetarit që ka dërguar videon, ajo e ka kapur atë pasi e kishte tradhtuar.

Teksa i gjuan ajo dëgjohet që i thotë: "Më kishe dhënë fjalën që s’do shkoje në hotel. Mendove për gruan kur erdhe. E pyete bythën mirë kur erdhe në hotel".

Qytetari shkruan se burri ishte edhe i dehur. I ndodhur ulur në makinë, ai nuk ka bërë asnjë lëvizje, ndoshta edhe i kapur “mat”.

"Pershendetje JOQ! Në Tiranë. Jo vetëm burrat rrafin gratë. E kapi duke tradhëtuar. Ai ishte dhe Ii dehur. Ne po rrinim me çunat aty që të reagonim në qoftë se bënte gjë", shkruan qytetari.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Martin20/06/2020 19:22

Lini njerezit me hallin e tyre. Nuk mjafton qe e shkaterroi moralisht dhe emocionalisht duke e tradhetuar por nxirret edhe me video...

Shto koment

Denonco