I mituri përplaset nga makina, dërgohet në spital

I mituri përplaset nga makina, dërgohet në spital

13:30, 20/06/2020
A+ Aa A-

Një aksident rrugor u shënua këtë të shtunë në Kamëz, ku një 7-vjeçar u përplas nga një makinë.

I mituri ishte duke lëvizur me biçikletë në momentin e aksidentit.

Ai u dërgua në spital pas ngjarjes dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco